KONST / Litografier / Färglitografi 15553053
nr 1555 3053
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Man på motorcykel. Signerad, numrerad 5/175, daterad 1984. Färglitografi, daterad bildmått: 43x36 cm, yttermått inklusive ram: 70x58cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:42:13
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén